لیگ برتر تمام شد، جریمه‌ها ادامه دارد

با وجود پایان لیگ برتر احکام انضباطی هم چنان از سوی کمیته انضباطی صادر می‌شود و بیشتر احکام صادره مالی است و به نظر می‌رسد به یک منبع درآمد خوب برای فدراسیون فوتبال تبدیل شده است.

در تازه ترین احکام صادره از سوی کمیته انضباطی باشگاه‌های متعددی جریمه نقدی شده است و جالب اینجاست در پی بروز تخلف از سوی تماشاگران این باشگاه است که جریمه نقدی می‌شود و سوال مهم اینجاست تا به امروز چرا این احکام بازدارنده نبوده است؟ به هر صورت تازه ترین احکام صادره از سوی کمیته انضباطی را با هم مروز می‌کنیم:

*دیدار تیم‌های استقلال تهران و صنعت نفت آبادان در هفته 28 لیگ برتر برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم استقلال تهران تخلفاتی مبنی بر فحاشی به مقامات رسمی مسابقه رخ داد. باشگاه استقلال به پرداخت 510 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

*دیدار تیم‌های پیکان تهران و پرسپولیس تهران در هفته 28 برگزار و از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس تخلفاتی مبنی بر پرتاب بطری به سمت بازیکنان تیم حریف و فحاشی رخ داد. این باشگاه به پرداخت 700 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است. باشگاه پیکان نیز به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

*باشگاه ملوان بندرانزلی به دلیل فحاشی تماشاگرانش به مقامات رسمی و پرتاب بطری در دیدار مقابل تیم مس رفسنجان در هفته 28 لیگ برتر، باید 600 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

*مسابقه تیم های مس کرمان و تراکتورتبریز از سری رقابتهای لیگ برتر در هفته 28 برگزار شد. باشگاه مس کرمان به دلیل فحاشی تماشاگرانش به مقام رسمی مسابقه و داشتن 5بازیکن اخطاری باید 700 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است. باشگاه تراکتورتبریز نیز به دلیل 5بازیکن اخطاری باید 200 میلیون ریال جریمه پرداخت کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا