موضوعات داغ

اختصاصی: پرسپوليس یا جای بیرانوند است یا درویش!

طی جلسه امروز مدیربرنامه گلر شماره یک پرسپولیس با مدیران این تیم، دو طرف به توافق نرسیدند!

علیرضا بیرانوند که بابت برخی مطالبات خود که از موعد آن چندی است گذشته به باشگاه نامه زده بود، امروز مدیربرنامه خود را برای پیگیری این موضوع راهی باشگاه کرد تا در جلسه با مدیران تیم به بحث در این خصوص بپردازند.

بنا بر اخباری که خبرنگار ورزش سه به دست آورده، جلسه میان مدیربرنامه علیرضا بیرانوند و رضا درویش به نتیجه خاصی نرسیده و ظاهرا دلخوری‌هایی نیز بین طرفین ایجاد شده است.

بیرانوند که بخش زیادی از مطالبات فصل خود را از باشگاه طلبکار است و حتی نامه‌ای چندی پیش به باشگاه در این خصوص ارسال کرده بود، هنوز به نتیجه‌ای در این رابطه نرسیده است.

اتفاقی که باعث شده تا اکنون مدیر برنامه او به دعوت باشگاه در جلسه با رضا درویش مدیرعامل سرخ‌ها قرار گیرد اما گفته می‌شود این جلسه با پایان خوبی همراه نبوده است و عصبانیت علیرضا بیرانوند را نیز به همراه داشته است تا به دنبال تصمیم جنجالی باشد.

گلر شماره یک پرسپولیس که در این فصل نیز توانسته بود نقش غیرقابل انکاری در مسیر دستیابی سرخ‌ها به دو عنوان قهرمانی ایفا کند، با توجه به پیشنهاداتی که در اختیار داشت اما قلبا به دنبال این بود تا همکاری خود را با سرخ‌ها ادامه دهد و طبق وعده‌ای که داده بود چالش رویایی خود را در آسیا برای به سرانجام رساندن هدف طلایی قهرمانی دنبال کند.

با این حال اتفاقات جلسه امروز کاملا او را عصبانی کرده و از اینکه نتوانسته طی این جلسه به خواسته به حق خود دست یابد، گلایه تندی دارد. بیرانوند مدعی است که برخلاف وعده‌های ابتدای فصل اکنون مدیران تیم به دنبال اجرای تعهدات خود نیستند و در جلسه‌ای که با حضور مدیربرنامه وی نیز برابر رضا درویش صورت گرفته، بحث‌های صمیمانه بین طرفین شکل نگرفته است.

تا جایی که انتقال این بحث‌ها از سوی مدیربرنامه وی به بیرانوند باعث شدت عصبانیت گلر ملی‌پوش پرسپولیس که اکنون در اردوی تیم ملی حاضر است، شده است. در این بین گفته می‌شود ماجرا تا جای شدیدی اکنون بیخ پیدا کرده و گفته می‌شود بیرانوند مدعی شده با ادامه این شرایط و ادامه حضور درویش، او در این تیم کار را دنبال نخواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا