موضوعات داغ

امیدوارم بارسا را یک سال از لیگ قهرمانان بیرون کنند!

خوزه میگل کاتالان، رئیس باشگاه بتیس، منتظر است تا یوفا بارسلونا را به خاطر پرونده نگریرا از رقابت‌های اروپایی محروم کند.

سه ماه است که به دلیل پرداخت 7.3 میلیون یورو به انریکز نگریرا، نایب رئیس سابق کمیته داوران اسپانیا، با اتهام سنگین رشوه و خرید داوران روبه‌رو است. بین سال‌های 2001 تا 2018 چهار رئیس باشگاه به نگریرا و دو شرکت متعلق به او پرداخت‌هایی هنگفت داشتند تا از داوران بازی‌های خود اطلاعات لازم را به دست بیاورند.

1805337

یوفا تحقیقات خود در این زمینه را از چندی پیش شروع کرده و قرار است به زودی نتیجه آن را اعلام کند. حتی ممکن است بارسا از لیگ قهرمانان برای یک سال محروم شود.

خوزه میگل کاتالان، رئیس باشگاه بتیس، خوشبین است که چنین جریمه‌ای شامل حال بارسلونا شود، چرا که در این صورت بتیس شاید بتواند به لیگ قهرمانان برود.

1875650

کاتالان در این رابطه گفت: «ما خیلی نگران هستیم. اتفاقی که در این 17 یا 18 سال افتاده، بسیار جدی است. یوفا در این پرونده ورود کرده و امیدواریم تا ماه ژوئن بتواند به نتیجه برسد. ما این را کاملا محتمل می‌دانیم که بارسا را یک سال از رقابت‌های اروپایی محروم کنند.»

رئیس بتیس ادامه داد: «ما نگران و عصبانی هستیم. مهم این است که این موضوع فراموش نشود. یوفا مکانیزم‌هایی دارد و من کاملاً منتظر جریمه بارسلونا هستم، چرا که این بزرگ‌ترین رسوایی در تاریخ فوتبال اسپانیاست. در این سناریو هم بتیس، هم ویارئال و نیز سایر تیم‌هایی که برای سهمیه اروپایی می‌جنگند، منتظر هستند.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا