اینزاگی: مشکلی با داور فرانسوی دربی نداریم

سیمونه اینزاگی در واکنش به شایعات نارضایتی اینتر به انتخاب کلمنت تورپین به عنوان داور بازی برگشت اینتر و میلان گفت که از این بابت مشکلی ندارند.

اینتر و میلان فردا بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان را برگزار خواهند کرد و نراتزوری به دلیل برتری 2-0 در بازی رفت، شانس بیشتری برای رفتن به بازی نهایی دارد. اینتر هفته قبل در شرایطی که میلان میزبان بود توانست پیروز شود. فرم خوب این روزهای اینتر در مقایسه با وضعیت نه چندان خوب میلان هم باعث شده پیش‌بینی‌ها روی برد اینتر باشد.

سیمونه اینزاگی، مربی اینتر، در نشست خبری این بازی گفت: «برای ترکیب اصلی ایده‌ای در ذهنم دارم ولی تا پایان تمرین امروز صبر خواهم کرد و سپس تصمیم می‌گیرم. این یکی از مهمترین دیدارهای تاریخ باشگاه است و 90 دقیقه تا یک فینال بزرگ پیش رو داریم و همه تلاشمان را برای موفقیت می‌کنیم. می‌دانیم برابر چه تیم قدرتمندی بازی داریم و باید مثل اینتر واقعی بازی کنیم.»

اینزاگی در مورد انتخاب کلمنت تورپین، داور فرانسوی، برای این بازی گفت: «مشکلی نیست. درست است که در ترکیب میلان چهار بازیکن فرانسوی حضور دارند، ولی از این بابت مشکلی نداریم. در بازی رفت هم فقط یک صحنه داوری داشتیم که برخورد کرونیچ و باستونی بود. بعید می‌دانم فردا از ناحیه داوری مشکل داشته باشیم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا