موضوعات داغ

باورنکردنی: قهرمان آسیا در آستانه حذف از ACL

اوراوا ردز با شکست برابر پوهانگ استیلرز، در وضعیت عجیبی قرار گرفته است.

در دور چهارم از مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، اوراوا ردز که قهرمان دوره گذشته این مسابقات به شمار می رود، با نتیجه دو بر یک مغلوب پوهانگ استیلرز کره جنوبی شد.

در این مسابقه، نماینده ژاپن با گل خوزه کانته مارتینز، بازیکن اهل گینه خود پیش افتاد. حرکت اکانیت پانیا از سمت چپ و ارسال زمینی این بازیکن به مارتینز رسید که ضربه او با عبور از بین پاهای مدافع اوراوا به گوشه دروازه رفت.

در دقیقه 66 مسابقه، پوهانگ موفق شد به گل تساوی دست پیدا کند. یک خطا از مدافعان اوراوا در محوطه جریمه باعث شد تا علیرضا فغانی که قضاوت این مسابقه را برعهده داشت، به نشانه‌ی خطای پنالتی در سوت خود بدمد و زکا نیز آن را به گل تبدیل کرد.

در دقیقه 72 بود که تاکهیرو آکیموتو با کارت قرمز مستقیم فغانی اخراج شد تا کار اوراوا سخت تر شود. در نهایت میزبان در دقیقه 94 به گل پیروزی رسید. شوت سئونگ دائه کیم را گلر اوراوا برگشت داد ولی در ریباند و مقابل دروازه، توپ به کیم این سونگ رسید و او گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند.

در نهایت پوهانگ با نتیجه 2 بر یک از سد اوراوا گذشت و با 12 امتیاز، مقتدرانه در صدر جدول رده بندی قرار گرفت. با شکست قهرمان آسیا در این مسابقه، آن‌ها با چهار امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفتند و خطر حذف، این تیم را تهدید می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا