تن‌هاخ: بازیکنان خوب مشتاق پیوستن به یونایتد شده‌اند

اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستریونایتد، معتقد است که بازیکنان مدنظر این باشگاه با توجه به پروژه ورزشی آنها مشتاق حضور در این تیم شده‌اند.

یونایتد در 10 سال اخیر نتوانسته در بین مدعیان کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس حضور داشته باشد.

با این حال، حضور تن‌هاخ روی نیمکت این تیم باعث شد که شرایط تا حد زیادی برای آنها تغییر کند و شیاطین سرخ پیشرفت قابل توجهی را در طول فصل جاری به نمایش گذاشتند که از دید کسی پنهان نمانده است.

آنها حالا قصد دارند بازیکنان جدیدی را در پنجره نقل و انتقالات تابستانی به ترکیب تیم‌شان اضافه کنند و تن‌هاخ باور دارد که بسیاری از اهداف این باشگاه مشتاقانه حاضر به پذیرش پیشنهاد آنها خواهند بود.

این مربی هلندی در این باره اظهار داشت:« من تفاوت بسیاری در مقایسه با سال گذشته می‌بینم. سال گذشته وقتی با بازیکنان حرف می‌زدم تردید بسیاری داشتند اما حالا بازیکنان این پروژه را می‌بینند، این که چه شرایط در باشگاه وجود دارد، پویایی و بلندپروازی این پروژه و خصوصا کیفیت آن را شاهد هستند.

همین موضوع باعث شده که آنها واقعا علاقه زیادی به پیوستن به یونایتد داشته باشند و مشتاق حضور در این باشگاه شوند. این موضوعی است که توجه من را جلب کرده است. بسیاری از بازیکنان باکیفیت امسال واقعا به دنبال حضور در یونایتد هستند.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا