جام جهانی ضربه بزرگی به پاری سن ژرمن زد

مارکینیوش، کاپیتان پاری سن ژرمن، معتقد است برگزاری مسابقات جام جهانی در میانه فصل باعث افت این تیم شده است.

پاری سن ژرمن شب گذشته موفق شد با نتیجه 1-2 برابر اوسر به پیروزی برسد و حالا یک قدم تا فتح دوباره لیگ فرانسه فاصله دارد.

شاگردان کریستوف گالتیه با انتقادات بسیاری در طول این فصل مواجه شدند و لغزش آن‌ها در لیگ و همچنین حذف دوباره از لیگ قهرمانان باعث شد که هواداران این تیم به هیچ وجه از شرایط و عملکرد بازیکنان تیم محبوب‌شان راضی نباشند و این نارضایتی را بارها ابراز کنند.

با این حال، کاپیتان این تیم عقیده دیگری دارد و معتقد است که هرچند آن‌ها بهترین نمایش ممکن را در فصل 23-2022 ارائه نکردند اما به جام قهرمانی رسیدند که مهم‌ترین هدف آن‌ها بوده است.

مارکینیوش در این باره به خبرنگاران گفت: «من فکر می‌کنم جام قهرمانی همین حالا از آن ما است، فقط از نظر ریاضی هنوز قهرمان نشدیم. کار را در بازی بعدی تمام خواهیم کرد. ما باید روی انجام این کار تمرکز کنیم. ما تقریبا به جام رسیدیم.

این فصل بهترین فصل پاری سن ژرمن نبود اما فصل خوب بود. همیشه مهم‌ترین اتفاق این است که جام قهرمانی فرانسه را به دست آوردیم. اگر نتوانیم این جام را به دست بیاوریم، ضربه بزرگی به ما وارد می‌شود. در بازی بعدی به دنبال فتح جام هستیم تا بتوانیم این فصل را خوب به پایان ببریم.

این فصل بسیار خاص بود چون جام جهانی در میانه آن برگزار شد. ما کار را خوب بازی کردیم و در ابتدای فصل نمایش بسیار خوبی داشتیم. پس از جام جهانی شرایط بسیار تغییر کرد. جام جهانی انرژی و احساسات زیادی از ما گرفت. در نیم فصل دوم نتوانستیم سطح همیشگی را حفظ کنیم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا