رشید مظاهری: در این فوتبال را تخته کنید!

گلر پیکان هم میکسدزونی جنجالی در نقش جهان تجربه کرد.

تیم فوتبال سپاهان در شرایطی پیکان را با پنج گل به تهران بدرقه کرد که رشید مظاهری، گلر نیم فصل اول این تیم در نیمه اول مقاومت خوبی داشت، اما در ادامه مغلوب بازیکنان سپاهان شد تا خودروسازان این بازی را با شکستی پرگل پشت سر بگذارند.

مظاهری پس از پایان بازی با حضور در میکسدزون به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. او در مورد بازی شروع کرد و به انتقاد از داوری و اتفاقات عجیب رسید. رشید در ابتدا گفت: “اوضاع خوب پیش می رفت. روال عادی بود ولی ما نتوانستیم جلوی چیزهای خارج از کنترل خود را بگیریم. مثل پنالتی‌ای که داور گرفت. اول تبریک بگویم به سپاهان بابت برد. دلم نمی خواهد نظر بدهم، ولی خراب کرد واقعا. پنالتی هیچی، شرزود را الکی اخراج کرد. آن هم هیچی. خب بذار بازیکنان برگردند بعد بازی را شروع کن. کل تیم ما بیرون بود، من وسط زمین بودم. چه خبر بود؟؟؟ آقای کاظمی! اصلا نمی‌فهمم واقعا چه خبر بود.”
گلر پیکان در ادامه گفت: “اینکه سپاهان قدرتمند است، آره. ولی تا پنالتی نگرفته بودند چی؟ کار خود را می‌کردیم. عالی هم بودیم. انقدر عصبی کرد ما را که هرکدام دو اشتباه فاحش داشتیم. با آبروی ما بازی شد. چرا داوران ما دوست ندارند پیشرفت کنند. بابا قاطع باشید. اگر پنالتی نیست یک جایی، نروید یک جای دیگر جبران کنید. این می‌شود دو اشتباه. با همان یک اشتباه تمامش کنید. کمی قاطع باشید. آبروی ما را در اصفهان بردید. یک جوری شدم. می‌خواهم بدانم چه اتفاقی افتاده که کاظمی این‌طوری کرد. چرا به من کارت زرد دادی آقای کاظمی؟ من چه حرکتی کردم؟ چرا بازی را زود شروع کردی وقتی بازیکن ما بیرون بود؟ چرا شرزود را اخراج کردی؟ چند مورد اشتباه.؟خواسته یا ناخواسته از دست خودش بازی خارج شده بود، از دست ما هم خارج شد. خسته شدیم. یک فکری بکنید. فکر نمی‌کردم آقای کاظمی در چنین جوی این اشتباهات را بکنید. بابا عوض شوید دیگر. ما می‌رویم فیلم می‌بینیم و همه می‌بینند بازیکنان ما چطور بازی می‌کنند. شما داوران هم عیب ندارد به دنبال پیشرفت بروید. به شخصه رویم نمی‌شود در اتوبوس وارد شوم و در روی بازیکنان نگاه کنم.”

مظاهری در مورد اینکه حواشی قبل از بازی‌ها در نتیجه موثر بود یا نه، گفت: “به این مسائل ورود نمی‌کنم. فقط می‌گویم الان در شرایطی هستیم که هرکس زورش بیشتر است… این فوتبال خیلی زشت شده. باید یا یکهو درستش کنند یا در آن را تخته کنند. تخته کنید در این فوتبال را. یک ذره پیشرفت کنید دیگر. هی تحریم هستیم، هی تحریم هستیم. خودت که می‌توانی خرج کنی یک اینترنت داشته باشی چند تا کلاس داوری ببینی. خودت که می توانی چندتا تاکتیک و تکنیک ببینی. خیلی خسته‌ام. برای سپاهان آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم هرکس که حقش است، قهرمان شود. ما جلوی پرسپولیس و سپاهان تمام تلاشمان را کردیم. ولی دیدید دیگر. یکی این ور اشتباه می‌کرد یکی آن ور. رفتم به کاظمی می‌گویم خطا نبود می‌گفت کارت قرمز می‌دهم. حرف زدن با بازیکن را یاد بگیرید دیگر.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا