موضوعات داغ

واکنش همسر مرحوم حجازی به صحبت‌های تاج

همسر مرحوم حجازی با تشکر از مهدی تاج بابت ابراز لطف به اسطوره استقلال، از روابط خوب بین دو طرف صحبت کرد.

مهدی تاج، مدیرعامل فدراسیون فوتبال، روز جمعه مهمان برنامه ورزشگاه بود. او در بخشی از صحبت هایش درباره مرحوم ناصر حجازی خاطره ای را نقل کرد که اکنون با واکنش همسر اسطوره استقلال نیز همراه شده است.

تاج در صحبت هایش گفت: آن سال من مدیرعامل باشگاه سپاهان بودم و تا زمانیکه آقای حجازی زنده بودند، من نیز یکی از ارادتمندان به ایشان بودم. اگر از من درباره آقای حجازی بپرسند، یک جمله از او هست که همیشه می گفتند: “من هیچوقت از عقیده‌ام نمی‌دزدم تا به نانم اضافه کنم”. این جمله ویژه ایشان بود.

در همین خصوص، بهناز شفیعی، همسر اسطوره استقلال در گفتگو با ایرنا، درباره اظهارات مهدی تاج رئیس فدراسیون پیرامون زنده یاد ناصر حجازی در برنامه ورزشگاه اظهار داشت: امروز از ابراز لطف رئیس فدراسیون به همسرم مطلع شدم و از این طریق وظیفه خودم می دانم از او تشکر کنم. واقعیت این است که رابطه ناصر با تاج به بیش از ۳۰ سال پیش باز می گردد. یادم هست ایشان نخستین فردی بود که پس از بازگشت همسرم به ایران سراغ او آمد.

وی ادامه داد: همکاری میان مهدی تاج و ناصر حجازی در سال های بعدتر در ذوب آهن هم ادامه یافت. در مسابقات آغازین ذوب آهن نتایج ضعیفی گرفت و یادم هست ناصر تعریف کرد که روزی آقای تاج به تمرین آمده و در جمع بازیکنان عنوان کرده که هر نتیجه ای گرفته شود، ماندنی است. اینچنین تیم در بازی های بعدی اعتماد به نفس گرفت و نتایج خوبی کسب کرد.

شفیعی افزود: در زمان بیماری همسرم هم تاج پیش قدم بود و چند بار شخصا به منزل ما آمد و ناصر را برای گرفتن عکس از ریه اش به بیمارستان برد. او شخصیت بامعرفتی دارد و در میان خانواده ما و به ویژه ناصر خان و بنده مورد احترام فراوان است.

وی همچنین در گفتو گو از برگزاری دوازدهمین سالگرد درگذشت ناصر حجازی در ساعت ۱۱ روز پنجشنبه ۴ خرداد ماه ۱۴۰۲ و در قطعه نام آوران خبر داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا