پست احساسی مازیار آبای برای ملوانی‌ها

سرمربی ملوان با اشاره به بی‌توجهی مسئولان استانی و شهر انزلی در پستی احساسی از تصمیم قطعی خود برای پایان همکاری با این تیم خبر داد.

یک مثلث عاشقانه که با تمام وجود عشق به ملوان در آنها خلاصه شده بود، به حسرت انزلی‌چی‌ها پایان داد و آنها بار دیگر به لیگ برتر صعود کردند. اما اکنون اتفاقاتی در حال دنبال شدن است که مثلث مازیار زارع، پژمان نوری و رشیدپور به خط پایان رسیده‌اند و از تلاش نافرجامی خبر می‌دهند که بی‌نتیجه مانده است. آنها طی سه فصل اخیر تمام بار مالی و مشکلات تیم را به دوش کشیدند و در نهایت به این نتیجه رسیدند که هیچ تلاشی از سوی مدیران برای بزرگترین دلخوشی انزلی‌چی‌ها وجود ندارد.

مازیار زارع که پیش از این نیز از قطع همکاری خود با این تیم در پایان فصل خبر داده بود، اکنون در متنی احساسی به این موضوع اشاره کرده است:
“همه‌چیز از سه سال پیش شروع شد؛ یک چالش جدید در تیم رؤیاهایم:
امروز که این متن را برای عاشقان قوی سپید می‌نویسم با تمام وجودم می‌خواهم از هواداران ملوان تشکر کنم، برای همراهی و همدلی‌شان، برای فرصتی که به مازیار زارع جوان و کم‌تجربه‌ی در سال اول دادند، برای حمایت کم‌نظیر و جشن با شکوه قهرمانی‌مان در سال دوم و عشق و صبوری‌شان که پشتیبان اصلی ما در سال سوم سختِ کارم به عنوان سرمربی بود.
ماندگاری در ماراتن لیگ برتر برای همه‌مان بسیار پرچالش‌تر و طاقت‌فرساتر از جنگ صعود شد. چالش بزرگی که در چهار فصل اخیر از جمله فصل جاری گریبان سه تیم تازه صعود کرده را گرفت و در نهایت سقوط‌شان را رقم زد.
قطعاً برای من و ملوان ماندگاری در لیگ برتر افتخار نخواهد بود، اما این مهم را در سالی انجام دادیم که پیش فصل نامطلوبی را پشت سر گذاشتیم که اگر در پایان این پیش فصل مهندس پوررشید ناجی ملوان نمی‌شد و دلسوزانه و خالصانه بدون هیچ مسئولیت رسمی به کمک‌مان نمی‌آمد اتفاقی برای ملوان می‌افتاد که پیش از سه سال اخیر، هر سال در حال تکرار بود. قطعاً همه‌ی ما بخاطر ملوان بسیار به اشکان پوررشید بدهکاریم برای همه خدماتی که به عشق مشترک شهرمان کرده.

نمی‌خواهم بدون اشاره به برخی روزهای بسیار سختی که در این فصل داشتیم حرف‌هایم را تمام کنم. عواطف و احساسات هواداران ملوان را در آن لحظات با تمام وجود درک می‌کنم چون خودم یک هوادار بزرگ ملوانم و می‌دانم تا چه حد مردمم می‌توانند از نتیجه‌ی یک بازی اندوهگین شوند و بابت هرکدام از این نتایج که مسئولیتش تمام و کمال با من بوده، عذرخواهم.

مدت‌ها پیش تصمیمم را به هزاران دلیل گرفتم و اعلامش کردم، اما حالا که با واقعیتِ آن روبه‌رو شدم متوجه سنگینی بغضم می‌شوم که چگونه باید از خانواده‌ام جدا شوم. خانواده‌ای که به جرات از کودکی بیشتر زمان زندگی‌ام را در کنارش بودم و برایش جنگیدم و هرچه دارم و ندارم از آن است‌. می‌خواهم برای اعتمادی که از روز اول از سوی عزیزان به بنده شد و فرصتی که در اختیارم قرار گرفت، ابتدا از همه‌ی هواداران وفادارمان‌ و سپس پژمان نوری و اشکان پوررشید و تمامی بازیکنان و عوامل تیم و باشگاه بزرگ ملوان تشکر کنم.

ملوانِ بزرگ بندرانزلی، اصالت و هویت فوتبال کشور عزیزم ایران است و نیاز به حمایت «جدی» و «عملی» دارد.

و ‌در پایان؛ این تمام کاری نبود که آرزویش را داشتم و می‌توانستم برای ملوان انجام دهم و ایمان دارم روزی با ملوان جشنی بسیار باشکوه‌تر از خرداد ۱۴۰۱ خواهیم گرفت.

با بهترین و زیباترین آرزوها برای ملوان و عاشقانش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا