گل‎‌محمدی: هدفمان فقط قهرمانی است

سرمربی پرسپولیس می‌گوید بازیکنان رویکرد فوق‌العاده داشتند و برنده شدند.

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از بازی اعلام کرد که تیمش تا آخرین لحظه دست از تلاش برای قهرمانی نخواهد کشید. او همچنین از ستاره‌های تیمش تمجید کرد و گفت که همه آنها در سال جدید به فرم خوبی رسیده‌اند و عملکرد خوبی دارند.

* صحبت‌های اولیه؟
ما در هر صورت در شرایطی هستیم که فقط گرفتن سه امتیاز هدف اصلی‌مان بود و برای این بازی برنامه داشتیم و خیلی خوب شروع کردیم. اشتیاق زیادی برای برد داشتیم و تا آخرین لحظه بازی هم این اشتیاق خودش را نشان داد. بازیکنان با رویکرد عالی وارد زمین شدند. آنها بازیکنان بزرگی هستند و خیلی از آنها این شرایط را تجربه کردند و می‌دانند که باید تا آخرین ثانیه‌ها بجنگند و تمرکز داشته باشند. خدا را شکر این اتفاق امروز هم افتاد. ما مقابل یک تیم خوب و باکیفیت بازی داشتیم و از کادر فنی خوب حریف هم تشکر داریم. ضمن اینکه باید از تیم داوری، آقای زاهدی‌فر و همکارانش تشکر کنیم. علی‌رغم اینکه بازی درگیرانه و فیزیکی بود اما خیلی خوب مدیریت کردند. راهمان ادامه دارد و هنوز به پایان کار نرسیدیم. یک بازی مهم و حساس و سرنوشت‌ساز با نساجی داریم. باید ریکاوری خوب از لحاظ ذهنی و بدنی باید داشته باشیم.

حفظ روحیه تیم برای آخرین بازی؟
یک بازی سخت داریم. فرقی ندارد که در چه استادیوم و چمنی بازی کنیم، فرقی ندارد هواداران هستند یا نیستند. باید به تنها چیزی که فکر می‌کنیم برد باشد. اینکه با یک بازی بتوانید لیگ برتر را بگیرید، دیگر فکر نکنم جای این باشد که به کمبودها فکر نکنیم. واقعا جای این کارها دیگر نیست. فقط تنها چیزی که برای ما مهم است این است که ریکاوری خوب کنیم.

آرامش تیم؟
بخش بزرگی از این تمرکز و آرامش را خود بازیکنان رقم می‌زنند. آنها سال‌ها تجربه این شرایط را دارند و اگر پا پس بکشند و کمی بی‌تمرکز باشند و فکر کنند بازی راحتی نسبت به رقبا دارند، تمرکز خود را از دست خواهند داد. بازیکنان ما این را می‌فهمند و خودشان این مسیر را بلدند و می‌دانند باید چه کار کنند.

بازی با پای بیرانوند؟
ببینید در این شرایط که بازی‌سازی از عقب داریم، باید ریسک کار در عقب زمین کمتر باشد. بیرانوند خیلی به ما در بازی‌سازی کمک می‌کند و خیلی از موقعیت‌ها و گل‌هایی که زدیم به خاطر بازی با پای اوست. اما خُب در بعضی دقایق باید ریسک کار را کمتر کند. یک جاهایی می‌تواند راحت‌تر بازی کند به جای اینکه ریسک داشته باشد. شرایط به هر حال شرایطی است که علیرضا بیرانوند در آن به ما کمک کرده. امروز بعد از بازی با او صحبت کردم اما او گلر باتجربه و یکی از ارکان دفاعی ماست.

* قرعه جام ملت‌ها؟
قرعه نسبتا خوبی بود. اما مهم این است که در هر گروهی بودیم از این مرحله رد می‌شدیم اما مهم این است که در دور حذفی و بعد از مرحله گروهی به چه تیم‌هایی می‌خوریم. من اعتقاد دارم باتوجه به کادر فنی خوب و بازیکنان خوب، این تیم می‌تواند تا فینال برود. برای تیم آرزوی موفقیت دارم.

* فرم خوب مهدی ترابی و سعید صادقی؟
مهدی [ترابی] یک بازیکن تاثیرگذار در تیم ماست. رفته رفته و به خصوص در سال جدید، روند رو به رشدی داشته. خیلی از بازیکنان ما هم این روند را داشتند و نتایجی هم که این اواخر گرفتیم، نشان‌دهنده این مسائل است. بازی به بازی بچه‌ها بهتر شدند.

* پشتیبانی باشگاه و مسائل مالی؟
بالاخره بازیکنان انتظار دارند و مشکلات زیادی دارند. اگر در این مقطع فصل با آرامش بهتری کار کنند، روند بهتری در بحث فنی خواهند داشت. این تیم برای میلیون‌ها هوادار است و هرچقدر این بازیکنان آرامش بیشتری داشته باشند، باعث خوشحالی مردم و هواداران خواهند شد. انتظار ما بیشتر از این بود اما می‌دانیم باشگاه هم مشکلات خاص خودش را دارد. ما این مسائل را درک می‌کنیم اما در این شرایط انتظار حمایت بیشتری داریم و انشالله این حمایت بیشتر شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا