وقتی هواداران سپاهان به خودی هم رحم نکردند

برخی از اتفاقاتی که در ورزشگاه باهنر کرمان رقم خورد, عجیبب، غیرمنتظره و البته ناراحت‌کننده بود.

تیم فوتبال سپاهان با وجود تمام شایستگی‌هایی که برای کسب قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر در دوره بیست و دوم داشت، درنهایت مقهور آمادگی فوق‌العاده پرسپولیسی‌ها شد، که پس از شکست مقابل سپاهان در ورزشگاه آزادی دیگر اشتباه نکردند و در هفت بازی پیاپی به پیروزی دست یافتند، تا با توجه به لغزش مورایس و شاگردانش مقابل تراکتور و سپس ملوان بندرانزلی اختلاف ۴ امتیازی قابل توجه با سپاهان را جبران کنند و قهرمانی را در قائمشهر جشن بگیرند.

در این بین اما هواداران سپاهانی معتقدند قهرمانی پرسپولیس با اشتباهات داوری طی هفته‌های انتهایی لیگ برتر رقم خورده است و البته مسئولان سپاهان را هم به دلیل مصاحبه نکردن علیه این اتفاقات و همینطور داوری دیدار تیم محبوب‌شان مقابل تراکتور و ملوان سرزنش می‌کنند.

این گلایه اما در شرایطی مطرح می‌شود که محمدرضا ساکت بلافاصله پس از دیدار برابر تراکتور مصاحبه تندی علیه داور مسابقه و عملکردش با “ورزش‌سه” داشت و رضا فتاحی مدیر سپاهان هم بلافاصله پس از دیدار برابر ملوان مصاحبه جنجالی‌ای علیه اتفاقاتی داشت، که در مصاف با تراکتور و ملوان ۴ امتیاز را از سپاهان گرفت و این رویکرد را پس از پیروزی برابر نفت مسجد سلیمان هم ادامه داد.

با تمام این‌ها هواداران سپاهان همچنان مسئولان تیم‌شان و به ویژه رضا فتاحی را بابت آنچه در ذهن خودشان کم کاری توصیف می‌شود، شماتت می‌کنند و در اتفاقی عجیب و غیرمنتظره و البته ناراحت کننده پس از پیروزی برابر مس در کرمان علیه رضا فتاحی سرپرست تیم خودی شعار دادند. این در حالی است که رضا فتاحی یک مدیر باتجربه، آرام و کم‌ حاشیه است که طی سالیان اخیر قصوری در سپاهان در مسئولیتی که او برعهده دارد، دیده نشده که بخواهد قهرمانی سپاهان را با نایب قهرمانی عوض کند.

منشا این اتفاقات و حواشی البته ریشه در دیدگاه برخی هواداران رقبای پرسپولیس دارد، که بیشتر از توجه به عملکرد شاگردان گل‌محمدی طی هفته‌های اخیر که علاوه بر پیروزی در دربی، با احتساب جام حذفی در 8 دیدار پیاپی برنده شد، به راهی برای فرار از واقعیت پناه می‌برند و می‌خواهند مسئولان باشگاه هم در گفتار و کردار خود پشت آنها باشند که چندان منطقی به نظر نمی‌رسد؛ دیدگاه‌هایی افراطی و از سر کینه که گاهی آنقدر نسجیده و براساس عصبانیت و خشم پیش می‌روند، که حتی دامن دلسوزان و زحمت‌کشان تیم خودی را هم می‌گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا