دست رد به سینه ناگلزمان: تاتنهام او را نخواست!

مدیران تاتنهام از همکاری با یولیان ناگلزمان، مربی جوان آلمانی، برای فصل آینده منصرف شدند.

قطع همکاری ناگهانی باشگاه بایرن مونیخ با ناگلزمان باعث شد که بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی شرایط او را برای فصل آینده زیر نظر داشته باشند.

پیش از این گفته می‌شد که چلسی علاقه زیادی به همکاری با او دارد اما آنها در نهایت با مائوریسیو پوچتینو برای فصل آینده به توافق رسیدند و انتظار می‌رفت که این مربی فصل آینده روی نیمکت تاتنهام بنشیند.

حالا ایونینگ استاندارد خبر داده که ناگلزمان از فهرست مربیان مدنظر باشگاه تاتنهام هم خط خورده است و به این ترتیب دیداری بین او و مدیران این باشگاه که قرار بود در آینده نزدیک برگزار شود در کار نخواهد بود.

به نظر می‌رسد که شرایط و مسائل مطرح شده پیرامون خواسته‌های این سرمربی سابق بایرن مونیخ باعث شده که مدیران تاتنهام دیگر علاقه‌ای به همکاری با او نداشته باشند.

این در حالی است که تاتنهام از زمان اخراج آنتونیو کونته تا به حال با مربی موقت به کارش ادامه داده و منتظر پایان رقابت‌های این فصل است تا سرمربی مدنظرش را به صورت رسمی به خدمت بگیرد.

لوئیز انریکه و ژابی آلونسو به عنوان دو گزینه اصلی این باشگاه در چند روز اخیر مطرح شده‌اند و حتی از روبرتو دی زربی، سرمربی فعلی برایتون، هم به عنوان گزینه مورد علاقه مدیران تاتنهام نام برده شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا