سخنرانی پراحساس ژاوی در جشن قهرمانی بارسا

ژاوی هرناندز، سرمربی بارسلونا، در جشن قهرمانی تیمش تاکید کرد فصل آینده کار سختی در انتظار شاگردانش است.

بارسلونا هفته گذشته با پیروزی در ورزشگاه خانگی اسپانیول قهرمانی خود در لالیگا را قطعی کرد تا بدون توجه به شکست امشب مقابل رئال سوسیداد در ورزشگاه نوکمپ جشن قهرمانی و مراسم اهدای جام را برگزار کند. ژاوی هرناندز که به عنوان بازیکن عناوین بسیاری با بارسا کسب کرده بود امشب برای اولین بار جام قهرمانی لالیگا را به عنوان سرمربی بالای سر برد.

او در حاشیه جشن قهرمانی آبی اناری‌ها در نوکمپ علاوه بر همراهی شاگردانش که سرمربی خود را روی هوا انداخته و برایش هورا می کشیدند دست به میکروفن شده و دقایقی نیز با هواداران صحبت کرد.

سرمربی بارسا در ابتدای صحبت‌های خود از هواداران تیم تشکر کرد: “سخنرانی ام را از قبل آماده کرده بودم چون می‌خواستم از شما به خاطر اینکه مرا به عنوان سرمربی بارسا قبول کردید تشکر کنم. خیلی خوشحالم که مربی این بازیکنان هستم و حالا می توانم سرود بارسا را با هواداران بخوانم.”

ژاوی بدون اینکه هیجان خود را پنهان کند گفت: “لحظات زیبایی است که به یک تجربه شیرین تبدیل خواهد شد. خاطرات زیادی از دوران بازی برایم تداعی شد و این قهرمانی برای ثبات و آرامش نیاز بود. اکنون جو فوق العاده ای را شاهد هستیم؛ همان جوی که در خوان گامپر درخواست کرده بودم.”

او با ابراز اطمینان نسبت به موفقیت تیمش در فصل آینده گفت: “پایه‌های تیم با وجود بازیکنان جوانی که ویژگی‌های متنوعی دارند برای فصل آینده کاملا مستحکم است. فصل آسانی در پیش نخواهیم داشت اما اگر خودمان را تقویت کنیم، با کمک هیئت مدیره و هواداران می توانیم سال فوق العاده ای رقم بزنیم.”

سرمربی بارسا در مورد عملکرد ضعیف تیمش مقابل سوسیداد که به باخت 2-1 انجامید گفت: “ما با هوادارانمان هماهنگ هستیم. امروز تیم ریتم خوبی نداشت چرا که یک هفته است در حال جشن گرفتن هستیم و بازی خوبی انجام ندادیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا