موضوعات داغ

شکایت کاوه رضایی از استقلال، تراکتور و فدراسیون!

مهاجم سابق استقلال و تراکتور از این 2 باشگاه و همچنین فدراسیون فوتبال شکایت کرده است.

یکی از عجیب‌ترین پرونده‌های چند سال اخیر فوتبال ایران به داستان کاوه رضایی مربوط می‌شود. این بازیکن تابستان گذشته به استقلال پیوست ولی به دلیل پر بودن لیست آبی‌ها، راهی تراکتور شد. اما در این میان توافق‌نامه سه‌جانبه‌ای نیز امضا شد.

در این توافق‌نامه ذکر شده بود که رضایی تحت شرایطی می‌تواند در نیم فصل به استقلال بازگردد. به همین دلیل کاوه قراردادش را با تراکتور فسخ کرد تا به جمع شاگردان ساپینتو اضافه شود، ولی این اتفاق رخ نداد و تبریزی‌ها نیز از این بازیکن شکایت کردند که کمیته تعیین وضعیت به سود تراکتور رأی خود را صادر کرد.

در این حکم اعلام شد که فسخ قرارداد رضایی غیرقانونی بوده و طبق این رأی، رضایی با توجه به فسخ قرارداد با تراکتور، در نیم‌فصل دوم هم نمی‌توانست برای این تیم یا هیچ باشگاه دیگری به میدان برود و عملاً باید تا پایان فصل دور از میادین می‌ماند که همین اتفاق نیز افتاد.

حالا خبر رسیده که کاوه به دلیل عدم حضور در نیم فصل دوم، از باشگاه‌های استقلال، تراکتور و فدراسیون فوتبال به دادگاه حکمیت ورزش شکایت کرد و دادگاه CAS از استقلال، تراکتور و فدراسیون فوتبال خواسته که دفاعیات خود را ارائه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا