موضوعات داغ

فریم به فریم با عجیب ترین شوک هفته (عکس)

طالب ریکانی یکی از عجیب ترین اتفاقات این هفته لیگ برتر فوتبال ایران را رقم زد.

بعد از حضور عبدالله ویسی روی نیمکت تیم صنعت نفت آبادان آنها با تغییر و تحول قابل توجهی مواجه شده اند و حالا در فاصله یک هفته مانده به پایان لیگ برتر فوتبال ایران همچنان برای بقا شانس دارند.

صنعت نفت آبادان امروز در هفته ماقبل پایانی لیگ برتر میزبان ذوب آهن اصفهان بود که در یک مسابقه نزدیک با نتیجه 1-1 برابر این تیم متوقف شد تا تعیین تکلیف شاگردان عبدالله ویسی برای بقا یا سقوط به هفته آخر کشیده شود.

اما به طور قطع عجیب ترین اتفاق هفته در همین بازی صنعت نفت آبادان و ذوب آهن رقم خورد. جایی که در دقیقه 10 بازی حرکت عجیب و بسیار خشن طالب ریکانی باعث شد داور مسابقه او را با کارت قرمز مستقیم مواجه کند. اخراجی که شاید اگر اتفاق نمی‌افتاد شرایط را برای صنعت نفت تغییر می‌داد و این تیم می‌توانست حتی برابر ذوب آهن به پیروزی دست پیدا کند.
گفتنی است صنعت نفت در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ایران میهمان گل گهر سیرجان خواهد بود. این در حالی است که حریف مستقیم این تیم در راه بقا یعنی مس کرمان رو در روی سپاهان قرار می گیرد و باید منتظر ماند و دید که آیا بالاخره تیم عبدالله ویسی در لیگ ماندگار خواهد شد یا خیر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا